Hlavní menu | Obsah | Změnit jazyk


Asperol | PROTE - Progresivní technologie v ekologii


Asperol

Firma Radomír Mališ - Prote pro vás připravila nové, vysoce účinné protiplísňové přípravky řady Asperol - Asperol EXTRA, Asperol MALBA SPRAY, vhodné k odstraňování plísní na předmětech a v prostorách. Přípravky byly vyvinuty pro použití v armádě, k ošetření dlouhodobě skladovaného materiálu, proti plísním.

Vlastnosti

Asperol EXTRA má maximální dlouhodobou ochranu. Jeho aplikace je vhodná pro velmi riziková místa. Oproti některým konkurentům neobsahuje chlór a vyniká svou vysokou absorpcí.

Asperol MALBA SPRAY je vysoce účinný protiplísňový prostředek, který je bez chlóru. Pokud se použije jako přísada do barev, poskytuje optimální a dlouhotrvající prevenci. Hodí se do všech druhů vodou ředitelných nátěrů. A aplikace Asperolu MALBA je velmi snadná a rychlá.

Nákup

Pokud máte zájem o zakoupení protiplísňových prostředků řady Asperol, tak využijte sekci E-SHOP, kde si vyberete produkty řady Asperol, jejich množství a způsoby doručení.

Platební podmínky a doprava

Platbu za protiplísňový prostředek můžete provést třemi způsoby:

  1. převodem na účet firmy Radomír Mališ - Prote, číslo účtu obdržíte od našeho zástupce při sepsání objednávky (po obdržení částky na účet, okamžitě odesíláme objednávku)
  2. dobírkou (příplatek k dopravě 30kč)
  3. osobně při převzetí

Doprava:

  1. osobně na sídle společnosti (Navigátorů 598, Praha 6)
  2. zaslání balíku přepravní službou PPL - poštovné a balné
poštovné a balné
převod dobírka
0,5 a 1l 102 Kč 132 Kč
5l 114 Kč 154 Kč
30l 204 Kč 234 Kč


Využití

Přípravky Asperol EXTRA, Asperol MALBA, MALBA SPRAY se používají k odstranění plísní v místech, kde vznikají a k ošetření těchto míst proti jejich dalšímu vzniku. Jedná se zpravidla o vlhké prostředí s nedostatečným větráním.

Přípravky se ošetřují proti plísním jak jednotlivé předměty, tak složitá technická zařízení, tak i stavební konstrukce a jejich části.

Příklady využití

  • postižená místa vnitřních povrchů staveb, v místech častého vysrážení vlhkosti vlivem tepelných mostů, celkově vyšší vlhkosti provozu apod.
  • dlouhodobě uskladněné předměty a zařízení
  • koupelny a jiné prostory v rodinných domcích a bytech

Aplikace

  • Vydatnost 1 litr/ 10m2, v závislosti na nasákavosti sanovaného povrchu.
  • V zařízeních, kde není možno provést dekontaminaci výše uvedeným způsobem, aplikujeme přípravek v podobě aerosolu a prostor na potřebnou dobu uzavřeme.

Asperol EXTRA

Plísňový nárůst odstraňte z postižené plochy hadrem nebo houbičkou, zvlhčenými dezinfekčním přípravkem (nejlépe ANK Vertesprit nebo Asperol Malba, Malba Spray) tak, aby se kontaminace nerozšířila na ostatní čisté plochy. Použité kontaminované hadry nebo houbičky separujte do připravené nádoby nebo sáčku. Na takto dekontaminovaný povrch naneste (nejlépe štětcem) přípravek ASPEROL EXTRA. Poté můžete pokračovat v jakékoli povrchové úpravě. Tento postup provádějte pečlivě a poctivě, jen tak docílíte optimálního výsledku.

Asperol MALBA SPRAY

Naneste rozprašovačem ASPEROL MALBA SPRAY ve vzdálenosti 10-20cm na postiženou plochu a nechte působit 15minut. Poté plísňový nárůst hadrem nebo houbičkou navlhčenou  ASPEROLEM MALBA SPRAY odstraňte tak, aby se kontaminace nerozšířila na ostatní čisté plochy. Použité kontaminované hadry nebo houbičky separujte do připravené nádoby nebo sáčku. Na takto dekontaminovaný povrch naneste (nejlépe štětcem) přípravek ASPEROL EXTRA (MALBA). Poté můžete pokračovat v jakékoli povrchové úpravě. Tento postup provádějte pečlivě a poctivě, jen tak docílíte optimálního výsledku. Pro účinnou prevenci přidejte ASPEROL MALBA SPRAY nebo MALBA do vodou ředitelného nátěru v poměru 1:10.(1l ASPEROL MALBA SPRAY (MALBA) ku 10l naředěného nátěru).

Bezpečnostní listy - Asperol Malba, Asperol Extra

bezpečnostní list Asperol Extra bezpečnostní list Asperol Malba

Jdi nahoru


Kontaktujte nás

Napište nám zprávu ..

Kontaktujte nás

Opište kontrolní kód z obrázku

Captcha© 2009-2024, PROTE - Všechna práva vyhrazena | Informace o webu | Vytvořil Jaroslav Salivar